לקוחות יקרים, ראשית – אנחנו מודים לכם על התעניינותכם וכוונתכם לרכוש באתר האינטרנט של myletter. התקנון המפורט בהמשך רלבנטי בכל פעולת רכישה באתר myletter. חשוב לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, ולהסכים לתנאיו, בטרם ביצוע הרכישה. ביצוע רכישה באתר מהווה את הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה.

מוצרים במשקל עד 2 קילו (כולל האריזה) ניתן לשלוח באמצעות דואר רשום. המשלוח בדואר רשום כולל מספר מעקב ומגיע לסניף הדואר הקרוב לכתובת שאליו נשלחה החבילה. ניתן לעקוב אחרי ההחבילה באתר דואר ישראל.

החבילות שמשקלם מעל 2 קילו והגודל שלהם לא עובר מידות של 60*60 ס”מ, ישלחו באמצעות דואר שליחים ויגיעו עם שליח עד הבית. בחלק מהמושבים והקיבוצים השליח יספק את החבילה לסניף הדואר של הישוב או למזכירות הישוב.

מוצרים גדולים וכבדים במיוחד ניתן לשלוח רק באמצעות מוביל פרטי ובתיאום מראש מול החברה.

כמו כן, כל המוצרים ניתן לאסוף באופן אצמעי חהסטודיו שנמצא בקיבוץ אפיקים, עמק הירדן. האיסוף מתבצע בתיאום מראש בלבד.

ייצור המוצרים מתבצע תוך כארבע עשר (14) ימי עבודה (לא כולל שישי ושבת וחגים). זמן ייצור לא כולל ימי משלוח! במידה ונעשתה הזמנה שדורשת עבודה גרפית, המשלוח יתבצע תוך ארבע עשר ימי עבודה לאחר אישור סקיצה מצד הלקוח. במידה ובוצעה הזמנה מיוחדת, מועד האספקה יקבע מול החברה בנפרד.

במידה ויש צורך בסקיצה, סקיצה תשלח למייל תוך 48 שעות (2 ימי עסקים לא כולל שישי שבת) המשלוחים יבוצעו לאזורים בתוך ישראל, המוגדרים בתקנון המשלוחים (למעט ישובים בודדים, אליהם לא נוכל להגיע ומולם יעשה התיאום לדרך הגעת המוצר טלפונית).

כל המשלוחים מתבצעים על-ידי דואר ישראל או חברת משלוחים מטעם המוכר. זמני משלוח לישובים הנמצאים מעבר לקו הירוק עלולים להיות ארוכים יותר מהמשלוחים לישובים המרכזיים. חברת מיילטר אינה אחראית על זמני משלוח של ספק החיצוני, זמנים הרשומים תחת “ימי אספקה” מבוססים אך ורק על המידע של חברת שילוח חיצונית.

במידה ויבחר הגולש באפשרות איסוף עצמי של הפריט ממחסני החברה, לא יחויב הגולש בדמי משלוח. לא ניתן לבחור באפשרות איסוף עצמי במידה וההזמנה בוצעה והפריט כבר נשלח. במידה והלקוח מעוניין לאסוף את הפריט ממחסני החברה, באחריותו לתאם את איסוף המוצרים עם החברה.

ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי, באמצעות חשבון Pay Pal (אתר בינלאומי מאובטח להעברת כספים/תשלומים) או בהעברה בנקאית.

רוב המוצרים שלנו נעשים בעבודות יד ורק לפי ההזמנה ולא מוחזקים במלאי שוטף ולא ניתן להחזירם.

במידה ובוצעה הזמנה עבור מוצר מיוחד, שבו המזמין ביקש כי ייעשו שינויים מיוחדים במוצר, עבורו בלבד (כגון שינוי גודל, צבע, כיתוב וכדומה), או הזמנת מוצר אשר אינו מוחזק במלאי בשוטף, לא תהיה אפשרות להחזיר מוצר זה.

מוצרים אשר נמכרו מהמלאי ולא יוצרו במיוחד עבור ההזמנה ניתן להחזיר במידה ולא נעשה בו שימוש והוא שלם באריזתו המקורית, את המוצרים מסוג זה ניתן להחזיר לחברה תוך 14 יום ע”י משלוח אל החברה (המשלוח ישולם ויבוצע ע”י הלקוח). האחריות להחזרת המוצר בשלמותו, באופן תקין חלה על הלקוח המזמין. החזר כספי עבור המוצר שיוחזר בניכוי 20% עבור טיפול ואריזה, לא יכלול דמי משלוח.

כרטיס האשראי או חשבון PayPal אשר חויב בעסקה, יזוכה במחיר המוצר המוחזר בניכוי 5% נוספים עבור עמלת סליקה וביטול. לא יזוכו דמי המשלוח אשר שולמו.